Wieloletnie sosny czarne - szkółka Trachenberger.

Wszystkie oferowane przez nas sosny pochodzą z naszej szkółki. Nie zajmujemy się sprzedażą roślin wychodowanych przez inne firmy. Od kilkunastu lat zajmujemy się produkcją dużych drzew bonsai, a ich formowanie stało się naszą pasją. Aktualnie w ciągłej sprzedaży posiadamy kilkaset dorodnych egzemplarzy. 

Przesadzanie i donicowanie dużej sosny.

Kilkunastoletnie i wstępnie uformowane w szkółce drzewa wykopywane są mechanicznie za pomocą urządzenia PAZZAGLIA. Zawsze zwracamy uwagę aby sosna została wykopana wraz z dużą bryłą korzeniową. Daje to roślinie bardzo duże szanse na przeżycie i zaaklimatyzowanie się do dalszego wzrostu w donicy. Bryły korzeniowe owijane sa po wykopaniu płachtą jutową, a następnie zabezpieczone metalową siatką.
Przesadzone drzewa zostają zasilone nawozem wraz z ukorzeniaczem i poddane co najmniej 2 letniej kwarantannie. Podczas tego okresu rośliny są nadal zasilane i poddawane dalszemu procesowi formowania. Do klienta trafiaja wyłącznie zdrowe egzemplarze, które w 100% zaaklimatyzowały się do dalszego wzrostu w przestrzeni ograniczonej donicą.  

Wszystkim zainteresowanym zakupem możemy zaoferować transport na terenie Wrocławia, województwa dolnośląskiego lub w dowolne miejsce w Polsce. Do zakupu zapraszamy osoby prywatne, jak również firmy zajmujące się projektowaniem i budową ogrodów. Przy większych i regularnych zamówieniach stosujemy system rabatowy. Każdemu klientowi udzielamy porad dotyczących formowania i pielęgnacji zakupionej u nas sosny. Adres:

ul. Wrocławska 59
55-140 Żmigród

Trachenberger
Żmigródek, ul. Malinowa 5
55-140 Żmigród

NIP: 9151342542 

Dane kontaktowe:

Email: info[małpa]trachenberger.pl
Telefon: +48 501461741